.

 
.::. Firma Profili  .::.
 
3A DEKOR;; 1990 yılından günümüze Ev ve işyeri dekorasyonu alanında  faaliyet göstermektedir.

Antalya firması olan 3A DEKOR;, 1990 yılında başladığı ithal duvar kağıdı faaliyetine, siz değerli müşterilerimizin de desteğiyle, günümüze kadar devam etmiştir.

Güvenilir kurum olma ilkesiyle hareket eden firmamız; bunu kurum kültürü haline getirmek için hizmet kalitesini en üst seviyede tutmaktadır.

Taahhütlerini zamanında ve eksiksiz yerine getirmek için gerekli malzeme, bilgi, ekip ve ekipmana sahip olan firmamız her zaman en iyisini yapmayı ve müşteri memnuniyetini sürekli yükseltmeyi amaçlamaktadır.

Firmamızın ana hedefi, tek bir yüklenici olarak komple çözümler sunabilmektir. Firmamız plan, dizayn ve montajı,  hangi kategoride olursa olsun rahatlıkla komple olarak gerçekleştirmektedir.

Kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden, hizmet yelpazesinde ve kataloğunda müşterilerin tercihini esas alarak, Duvar kağıdı uygulamaları bulunmaktadır.

Geçmişten gelen tecrübe ve birikimimizi günümüze kadar taşıyıp kaliteli hizmet anlayışımızı ve iş ahlakımızı, sizlerden aldığımız güçle, sanatla bütünleştirmeye devam ediyoruz.

Vizyonumuz;

Müşteri, ve çalışanına artı değer sağlayan, kaliteli ürün ve hizmetleri ile geniş kitlelere erişen, toplumsal sorumluluğunun bilincinde, değerlerine sadık, güvenilirliği, kalite yönetimi, uzman personeli ve müşteri odaklı hizmet anlayışıyla ilk akla gelen ve tercih edilen kurum.

Misyonumuz;

Müşterilerimize faaliyet alanımızla ilgili ürün ve hizmetleri kalite ve etik değerlerden ödün vermeden her seferinde beklentileri aşarak sunmak

Kalite;

Yapılan işlerde kullanılan malzemeden işçiliğe kadar tüm aşamalar kalite kontrol gibi denetimlerden geçerek uzun ömürlü,sağlam ve kaliteli üretime özen göstermek, kalite politikamızdır.

 
3A DEKOR;
Yönetim Kurulu Başkanlığı